V Puchar Płocka oraz Turniej Pierwszego Kroku w Karate Tradycyjnym

19113797_1069212109876164_8840410492336879326_n

W dniu 11.06.2017r. został rozegrany „V Puchar Płocka oraz Turniej Pierwszego Kroku w Karate Tradycyjnym”. Puchar został zorganizowany przez Płocką Akademię Karate Tradycyjnego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Płock Andrzeja Nowakowskiego.

W zawodach wzięło udział blisko 170 zawodników i zawodniczek z Płockiej Akademii Karate Tradycyjnego w różnych kategoriach wiekowych z podziałem na stopień zaawansowania. Każdy z uczestników otrzymał medal za udział w zawodach, a najlepsi otrzymali dyplomy oraz puchary ufundowane przez miasto Płock.

Turniej I Kroku (białe pasy)

Dziewczęta rocznik 2011 i młodsze

1. Julia Gaworska

2. Oliwia Sułek

3. Emilia Obidowska

4. Aleksandra Garstka

Chłopcy rocznik 2011 i młodsi

1. Dawid Karłowicz

2. Filip Jałtuszewski

3. Dawid Markowski

4. Adrian Woźniak

Dziewczęta rocznik 2008-2009

1. Aleksandra Serafimowicz

2. Zofia Królikowska

3. Amelia Lipińska

4. Julia Rychlik

Chłopcy rocznik 2010-2009

1. Dominik Kłys

2. Filip Ziembiński

3. Adam Ryciak

4. Kacper Kowal

Dziewczęta rocznik 2007 i starsze

1. Magdalena Wiśniewska

2. Dominika Padzik

3. Kinga Lewicka

4. Dominika Nych

Chłopcy 2008 i starsi

1. Michał Kłosiński

2. Wiktor Lewandowski

3. Kacper Stasiak

4. Bartosz Krawczewski

„V Puchar Płocka”

I GR Chłopcy rocznik 2010 i młodsi (kolorowe pasy)

1. Kamil Malowaniec

2. Michał Maćkowiak

3. Piotr Zygmunt

4. Kacper Piłat

II GR Dziewczęta 8-7 KYU rocznik 2009 i młodsze

1. Zuzanna Raćkowska

2. Bianka Grabowska

3. Maja Szotrowska

II GR Chłopcy 8-7 KYU rocznik 2009-2008

1. Bartosz Rietz

2. Wojciech Strusiński

3. Antoni Brodowski

4. Stanisław Urbanek

II GR Dziewczęta 6-4 KYU rocznik 2009-2008

1. Olga Kacprzak

2. Emilia Wojciechowska

3. Weronika Grabarczyk

4. Barbara kaczorek

II GR Chłopcy 6-4 KYU rocznik 2009-2008

1. Piotr Woiński

2. Jan Pęcherzewski

3. Miłosz Pszczółkowski

4. Gabriel Pietrzak

III GR Dziewczęta 8-7 KYU rocznik 2007-2006

1. Oliwia Kujawa

2. Aleksandra Góral

3. Michalina Lachowicz

III GR Chłopcy 8-7 KYU rocznik 2007-2006

1. Hubert Bartkowski

2. Michał Fidrysiak

3. Jakub Pankowski

4. Maciej Krusiewicz

III GR Dziewczęta 6-4 KYU rocznik 2007-2006

1. Julia Wołyńska

2. Paulina Lelusz

3. Martyna Malowaniec

4. Emilia Szymańska

III GR Chłopcy 6-4 KYU rocznik 2007-2006

1. Hubert Pawlak

2. Oliwier Łyziński

3. Jakub Bombała

4. Maciej Pijus

IV GR Dziewczęta 8-4 KYU rocznik 2005-2003

1. Weronika Lis

2. Magda Choinkowska

3. Wiktoria Niedzielska

4. Julia Skibińska

IV GR Chłopcy 8-4 KYU rocznik 2005-2003

1. Bartłomiej Kaczorek

2. Michał Wojciechowski

3. Błażej Lotarski

4. Artur Ostrowski

IV GR mieszana 3-1 KYU rocznik 2005-2003

1. Agnieszka Żendarska

2. Igor Wojciechowski

3. Karol Kacprzak

„G” GR – Dorośli

1. Oskar Bdewy

2. Tomasz Malowaniec

3. Sebastian Wojciechowski

4. Jerzy Stankowski

Konrad Kozłowski, fot. Płocka Akademia Karate Tradycyjnego

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.