Zapraszamy do Płocka na otwarcie sezonu turystycznego

Print

W najbliższą niedzielę 23 kwietnia w Płocku oficjalne otwarcie sezonu turystycznego. Na gości i mieszkańców czeka wiele atrakcji nie tylko turystycznych ale także sportowo-rekreacyjnych.

Obok możliwości bezpłatnego zwiedzenia z przewodnikami największych turystycznych atrakcji Płocka jakimi są m.in. Zoo, Małachowianka, Katedra, Muzeum Mazowieckie, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia czy Katedra Kościoła Starokatolickiego organizatorzy zapowiadają szereg imprez rekreacyjnych.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w godz. 12-12.30 do zabawy na Starym Rynku. Nowa sekcja sportowa MOSiR Płock – Ultimate Frisbee na początek przeprowadzi szkolenie podstawowych rzutów dyskiem. Te następnie wykorzystane zostaną podczas gier i zabaw, m.in. rzutów do celu.

Początek sezonu turystycznego będzie także okazją do spotkania z drużyną Orlen Wisły Płock na Starym Rynku w godz. 10-14.

4b1275b52ecb9b5676d724c1c5108b81
Właściciele rowerów będą mieli okazję do oznakowania swoich jednośladów i przygotowania ich do sezonu w serwisie rowerowym na Starym Rynku w godz. 10-12.30.

Fun Park, ul. Rybaki, naprzeciwko Sobótki oferuje specjalną promocyjną ofertę:
przejście parku linowego 15 zł/os, paintball 25 zł/100 kulek, ścianka wspinaczkowa 10 zł / dwie trasy. Dodatkowo wśród uczestników atrakcji zostanie przeprowadzony konkurs z nagrodami.

Więcej informacji o otwarciu sezonu turystycznego w Płocku na plakacie.

ump
Organizatorami są: Miasto Płock i Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna.

Konrad Kozłowski, fot. Urząd Miasta Płocka

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.